توجه

برای دریافت رمز کاتالوگ های مورد نظرتان با استفاده از راه های مختلف ارتباطی ارائه شده با ما تماس بگیرید تا رمز مربوطه در اختیار شما قرار داده شود.

با سپاس از همراهی شما

شیر کنترل جهت مدل CHB

این شیر معادل شیرهای برند رکسروت سری SERIE S می باشد. این شیر دارای نرخ فشار بالایی می باشد. همچنین در برابر خوردگی مقاوم می باشد.

شیر کنترل جهت مدل DC6EC

این شیر معادل شیرهای برند رکسروت سری KSDER می باشد. این شیر دارای فشار عملکردی حداکثر 350 بار و دبی جریان حداکثر 20 لیتر بر دقیقه می باشد.

شیر کنترل جهت مدل DC6AS

این شیرها معادل شیرهای برند خوشنام رکسروت سری 4WM می باشد. از ویژگی های مهم این شیرها کیفیت و طول عمر بالا و تضمینی و حساسیت بالای آن ها می باشد.

شیر کنترل جهت مدل DC16AS

این شیرها معادل شیرهای برند رکسروت سری 4WLEF هستند. همچنین دامنه ای بزرگی از جریان ها و فشار ها را در بر می گیرند و در موقعیت های متنوعی کاربرد دارند.

شیر کنترل جهت مدل DC6ES

این شیرها معادل شیرهای برند خوشنام رکسروت از سری 4WE می باشند. دارای کیفیت بسیار بالا و طول عمر تضمینی می باشند و برای کاربردهای مختلف می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

شیر کنترل جهت مدل DCP10ES

این شیر دارای سایز اسمی 6، حداکثر فشار عملکردی 350 بار و حداکثر دبی جریان 80 لیتر بر دقیقه می باشد. این شیر از کیفیت بالایی برخوردار بوده و عملکرد آن تضمینی می باشد.

شیر کنترل جهت مدل PO-DC6EC

از لحاظ معادل خارجی این شیر معادل شیرهای برند رکسروت سری M-SED می باشد. این شیر از کیفیت و دوام و طول عمر بالایی برخوردار می باشد.

شیر چک کننده مدل CHS-D40

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

شیر چک کننده مدل CHC

این شیر دارای سایز اسمی 6 تا 30، حداکثر فشار عملکردی 315 بار و حداکثر دبی جریان 400 لیتر بر دقیقه می باشد. این شیر در مقابل نشت بسیار مقاوم می باشد.

شیر چک کننده مدل M-FCH

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

شیر چک کننده مدل CHS-DP20

این شیر دارای سایز اسمی 6، حداکثر فشار عملکردی 315 بار و حداکثر دبی جریان 60 لیتر بر دقیقه می باشد. این شیر دارای کیفیت بسیار بالا و طول عمر تضمینی می باشد.