شرکت سامان صنعت پویا در زمینه تعمیر و ساخت کلیه تجهیزات برقی مربوط به شیر های هیدرولیک و پنوماتیک از سالیان دور فعالیت نموده و مفتخر است اعلام دارد که به پشتوانه دو دهه فعالیت علمی و تجربی، دانش فنی تعمیر، ساخت و مهندسی معکوس انواع قطعات الکترونیک مورد استفاده در شیرهای پرپورشنال و سرو را بدست آورده است.

 

 

یکی از اجزائ اصلی شیرهای الکتروهیدرولیک بوبین یا سلونوئید است. بوبین ها وضعیت شیر و پورت ها را کنترل می کنند. با تغییرات مداوم ولتاژ و نوسان جریان ورودی خرابی و ضعیف شدن بوبین ها یک امر عادی به نظر می رسد با توجه به گران قیمت بودن برخی از شیرهای هیدرولیکی شرکت سامان صنعت پویا تمامی سلونوئیدهای شیرهای پرمصرف در صنعت رابا ضمانت ۶ ماهه تولید می نماید.

 

 

شرکت سامان صنعت پویا در زمینه تعمیر و ساخت کلیه تجهیزات الکترونیک مربوط به شیر های هیدرولیک و پنوماتیک از سالیان دور فعالیت نموده و مفتخر است اعلام دارد که به پشتوانه دو دهه فعالیت علمی و تجربی، دانش فنی تعمیر، ساخت و مهندسی معکوس انواع بردهای آنالوگ و دیجیتال؛ همچنین انواع کارت درایور شیرهای پرپورشنال و سرو مربوط به شیر های REXROTH , MOOG , PARKER , VICKERS , … را بدست آورده است.

 

 

در صنعت هیدرولیک سنسورها و سوییچ های مختلفی به منظور کنترل کمیت های گوناگون مانند دبی فشار جابجایی نیرو دما و ... ساخته و استفاده می شود. عملکرد دقیق و بی نقص سنسور ها امری اجتناب ناپذیر است. شرکت سامان صنعت پویا اقدام به ساخت و تعمیر برخی از انواع سنسورها و سوییچ ها به صورت سفارشی نموده است.