خدمات هیدرولیک موبایل انواع لودر ، بیل مکانیکی ، دامپ تراک ، شاول شامل مشاوره ، تامین و بازسازی هیدرولیکی ماشین آلات در شرکت سامان صنعت پویا ارائه می شود.

 

 

دامپتراک بزرگترین و غول پیکرترین ماشین راهسازی است. موارد مصرف دامپتراک بیشتر در معادن است. این وسیله غول آسا می تواند بین ۸۰ تا ۳۰۰ تن بار را حمل نماید. بیشتر مصرف این دستگاه در معادن جهت حمل شن یا ماسه های دپو شده است.

 

در هیدرولیک سیار سیستم های کنترل مختلفی در دسترس هستند:  مرکز باز (OC) ،  کنترل مثبت (PC) ،  به اشتراک گذاری جریان مستقل بار (LUDV) ، بارگیری (LS)

سیستم کنترل هیدرولیک لودر جریان سیال در سیستم هیدرولیک را تنظیم میکند. در این سیستم شیرها وظیفه اصلی انتقال و هدایت را برعهده دارند .شیر کنترلی لودر از نظر تحریک به چند دسته تقسیم می شود: برقی و مکانیکی و اهرمی و فشار سیال. تمامی خدمات هیدرولیکی از کنترل و پمپ تا عملگر به صورت صفر تا صد در شرکت سامان صنعت پویا انجام می پذیرد.

 

 

جرثقیل وسیله ای است که بار را در راستای قائم با چند حرکت کنترلی جابجا می کند. جرثقیل در انواع مختلف عرضه می شود. که از آن می توان به جرثقیل های ماشینی یا جرثقیل های سقفی که در انبارها یا سوله ها استفاده می گردد و یا جرثقیل های بزرگ که بصورت بازویی است که به آن تاورکرین نیز گفته می شود اشاره کرد.

 

 

شرکت سامان صنعت پویا آمادگی دارد کلیه خدمات هیدرولیکی برای دستگاه های حفاری و تاپ درایوها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد.

کلمات کلیدی : لودر- بیل مکانیکی – دامپ تراک – شاول – هیدرولیک موبایل – مشاوره و تامین – بازسازی ماشین آلات – هیدرولیک دستگاه های حفاری