شرکت سامان صنعت پویا به پشتوانه چند دهه تجربه در تولید و ساخت ادوات هیدرولیکی می توانند کلیه شیرهای هیدرولیکی خاص مورد استفاده در صنایع گوناگون را بازطراحی و تولید نمایید. از این رو بسیاری از سفارشات صنایع مهم و خاص کشوراز طریق این شرکت براورده می گردد. بعنوان نمونه شیرهای مورد استفاده در فولاد با الگو برداری از شرکت هانت امریکا، سروهای با پاسخ فرکانسی بالا مورد استفاده در صنایع هوافضا و شیرهای هیدرولیکی مورد استفاده در نیروگاه از این جمله می باشند.

 

با توجه به استفاده گسترده و روز افزون سیستم های هیدرولیک در صنعت فولاد و ریخته گری و همچنین نیاز کشور به بومی سازی فناوری و ادوات هیدرولیک در این صنعت مهم و حساس کشور، شرکت سامان صنعت پویا در انجام این امر خطیر تلاش گسترده ای داشته است.

این شرکت مفتخر است در تعامل با صنایع بزرگ فولاد سازی کشور از جمله فولاد مبارکه اصفهان ، فولاد خوزستان، فولاد سبا، فولاد آلیاژی اصفهان ، ذوب آهن اصفهان، گندله سازی اردکان و غیره اقدام به طراحی و تولید شیرهای هیدرولیکی خاص مورد استفاده در واحدهای نورد سرد، نورد گرم، ریخته گری مداوم و شیرهای مربوط به برج های خنک کننده همچنین شیرهای پاتیل کش، گیت ولو و…. نموده است. همچنین تعمیرات انواع شیرها و پمپ های هیدرولیکی مورد استفاده در صنایع فولاد و ریخته گری با گارانتی شش ماهه در شرکت سامان صنعت پویا انجام میگیرد

 

 

 

این شیر به سفارش گروه مپنا برای نصب در نیروگاه برق اندونزی باز طراحی و ساخته شد که وظیفه تامین سوخت توربین نیروگاه را بر عهده دارد.فشار کاری سیستم بین ۱۰ الی ۱۶ بار و حداکثر دبی عبوری تا ۶۰ لیتر متغیر می باشد. مبدل الکتروهیدرولیکی اتصال بین قسمت الکترونیکی و هیدرولیکی سیستم کنترل است. سیستم ،سیگنال دریافتی از کنترلر الکتریکی را به عملگر هیدرولیکی تبدیل می کند تا سیستم سطح باز و بسته بودن کنترل ولو را تغییر دهد.

 

این شیر به سفارش صنایع نیرو گاهی کشور توسط متخصصین شرکت باز طراحی گردیده است. این شیرهای هیدرولیکی خاص از نوع پروپرشنال بدون فیدبک می باشد که فیدبک خود را از فلومتر دریچه سد جهت تنظیم استفاده میکند. از خصوصیات این شیر می توان به ضریب کاری بالا، ضد زنگ بودن قطعات، عملکرد فرکانسی و تعمیر و نگهداری آسان اشاره کرد.

 

بنا بر نیاز شرکت تام ایران خودرو نمونه شیر خاص با کارکرد کنترل فشار به صورت بدون ضربه به سیستم از روی نمونه اصلی ساخته شد باتوجه به نبود قطعات یدکی و خاص بودن شیر ضمن بومی سازی، نیاز صنعت مرتفع گردید.

 

 

شیر پروپرشنال خاص با پاسخ دهی سریع بنا به سفارش صنایع هوا و فضا بازطراحی و نمونه سازی شده است . این شیر یکی از قطعات اصلی و مهم در هدایت پیشرانه می باشد.

شیر پاسخ دهی سریع