تعمیرشیر معمولی

کلیه شیرهای هیدرولیک جنرال مانند شیرهای کنترل دبی، فشار و جهت در مدل های مختلف توسط شرکت سامان صنعت پویا تعمیر می شود.

شیرهای هیدرولیک کنترل جهت

مکانیزم داخلی شیرهای کنترل جهت در انواع سوپاپی و اسپولی طبقه بندی می شوند. استفاده از کنترل جهت با مکانیزم لغزشی از عمومیت بیشتری برخوردار است شیر های چند راهه نوعی از شیر های کنترل جهت هستند که با تغییر وضعیت مکانیزم داخلی آنها سیال ورودی به هر یک از دهانه های خروجی مورد نظر هدایت می شود. نوع مکانیزم تغییر وضعیت شیر با توجه به تعداد مدت زمان وتناوب عملکرد آن انتخاب می شود و اثر مهمی بر کیفیت عملکرد سیستم خواهد داشت اغلب شیر های به کار رفته درتجهیزات دارای عملکرد دیجیتال بوده و از حالت کاملا باز به حالت کاملا بسته تبدیل می شوند

 

 

شیرهای هیدرولیک کنترل دبی

شیر کنترل دبی معمولا برای کنترل سرعت و شتاب عملگر یا کاهش جریان به منظور استفاده در دیگر بخش های مدار به کار می رود. انواع شیر های کنترل دبی در مدل ها و انواع مختلف توسط شرکت سامان صنعت پویا تعمیر و مشابه سازی می گردد. لازم به ذکر است کلیه شیرهای مشابه از برند های دیگر نیز قابل تعمیر می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصین شرکت در تماس باشید.

تنوع و گستردگی شیرهای کنترل فشار بسیار زیاد است و تیراژ بالایی از تولیدات شرکت های هیدرولیکی را شامل می شود تمامی انواع شیر های کنترل فشار توسط شرکت سامان صنعت پویا تعمیر و مشابه سازی می گردد. این تعمیرات شامل بررسی نشتی ، بررسی قدرت و عملکرد می باشد. لازم به ذکر است کلیه شیرهای مشابه از برند های دیگر نیز قابل تعمیر می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصین شرکت در تماس باشید.