توجه

برای دریافت رمز کاتالوگ های مورد نظرتان با استفاده از راه های مختلف ارتباطی ارائه شده با ما تماس بگیرید تا رمز مربوطه در اختیار شما قرار داده شود.

با سپاس از همراهی شما

شیر سروو مدل SH-FC*SE

طراحی این شیرها برحسب سری خوشنام D791 و D792 از تولیدات برند موگ می باشد. این شیر با در اختیار داشتن بالاترین تکنولوژی های دنیا برای پاسخگویی به نیاز ها با بالاترین کیفیت طراحی و تولید شده است.

شیر سروو مدل SS-DC 6 S

طراحی این سری شیرها بر طبق سری خوشنام D061 از برند موگ انجام شده است. از دیگر ویژگی های این سیستم انعطاف پذیری بالای آن است.

شیر سروو مدل SS-DC 8 S M

این شیرها مشابه شیرهای برند موگ سری D761 می باشند. طراحی این شیر ساده بوده و در این موضوع عملکرد بلند مدت و بدون مشکل آن نیز در نظر گرفته شده است.

شیر سروو مدل SS-DC*SM

این شیرها مشابه شیرهای برند رکسروت سری 4WS.2E می باشند. همچنین از نوع دو مرحله ای با پاسخ الکتریکی یا مکانیکی هستند. 

شیر سروو مدل SS-DCPE*SE

این شیرها معادل شیرهای تولید برند موگ سری D660 می باشند. از ویژگی ها خاص این شیرها مصرف انرژی پایین و طول عمر بالای آن ها است. همچنین در عملکرد خود از پایداری زیادی برخوردار هستند.

شیر سروو مدل SS-DCPE*SE-M

این شیرها مشابه شیرهای برند رکسروت سری 4WRDE می باشند. از دیگر ویژگی های این شیرها کیفیت و جنس خوب آن ها می باشد. همچنین از انعطاف بالایی برای کاربرد در شرایط و موقعیت های مختلف برخوردار هستند.

شیر سروو مدل SS-DCPE*SE-M

این شیرها از معادل شیرهای برند رکسروت سری 4WSE3 هستند. از اصلی ترین ویژگی های آن ها کیفیت بالا، طول عمر تضمینی و حساسیت بالای آن ها می باشد.

شیر سروو مدل SS-FC PE 8 S E M

این شیرها مشابه شیرهای خوشنام برند موگ سری D765 می باشند. از دیگر ویژگی های این شیر می توان به طراحی دو مرحله ای آن و موتور گشتاوری خشک آن اشاره کرد. 

شیر سروو مدل SS-FCPE10

این شیرها مشابه شیرهای برند موگ سری D631 می باشند. این شیرها دارای سیستم پاسخگویی مکانیکی با حساسیت بالا هستند. همچنین دارای فیلتر محافظت نیز می باشند.

شیر سروو مدل SS-FC PE*SE

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلید اطلاعات بیشتر کلیک کنید